+38 044 501-15-57
infomail@post-int.com
УКР

Умови відправлення

Оформлення відправлень:

При відправці посилок слід переконатися, що у вкладеннях немає заборонених до пересилання предметів: зброї, наркотиків, психотропних чи вибухонебезпечних, легкозаймистих чи інших небезпечних речовин, заборонених «Всесвітньою Поштовою Конвенцією» і національними законодавствами країн відправлення та країни призначення. Недотримання правил по відправці посилок може стати причиною притягнення винних до кримінальної або адміністративної відповідальності, як в країні відправлення, так і в країні отримання.

Заборонено до відправки в посилках:

 1. вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, військове спорядження;
 2. гроші, монети або банкноти будь-якої країни;
 3. наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги;
 4. предмети непристойного та аморального змісту;
 5. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 6. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 7. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання українського народу, що визначається відповідно до законів України;
 8. вироби із золота, срібла та дорогоцінних металів;
 9. насіння і садівний матеріал;
 10. харчові продукти тваринного походження;
 11. ліки;
 12. сигарети;
 13. спиртне;
 14. продукти харчування тривалого зберігання у фабричній упаковці не більше 10 кг в одному відправленні.

Митні правила України

Без сплати митних платежів дозволяється приймати від одного відправника на адресу одного одержувача на територію України в міжнародних посилках предмети, призначені для особистого користування і товари не комерційного характеру, сукупна вартість яких не перевищує суму еквівалентну - 150 євро і загальна вага не перевищує - 30 кг. (В одній депеші (відправленні).

Дозволяється пересилати в одній посилці продукти харчування в упаковці виробника, вагою до 10 кг.

Не дозволено пересилати ліки, спиртні напої, сигарети, зброю.

Митні органи всіх країн, при огляді посилок, особливу увагу звертають на правильне і достовірне заповнення митних декларацій CN23 і «Індивідуальних накладних», а також на наявність вкладень комерційного характеру і заборонених до ввезення в країну.

Достовірне заповнення супровідних документів і оформлення посилок в суворій відповідності до даної інструкції забезпечать їх своєчасну доставку.

ВИМОГИ ДО УПАКУВАННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ.

Всі відправлення, що пересилаються в країни Європи, США або Канаду повинні бути упаковані в картонні коробки. Крихкі речі - посуд, сувеніри, CD і т.д. потрібно перекладати пакувальними матеріалами для їх безпеки під час розвантажувальних робіт і транспортування.

Щоб уникнути вільного переміщення речей всередині посилки, такі речі повинні бути щільно укладені.

Будь-яке відправлення повинно бути упаковано відповідно до маси, форми і характеру вкладення, а також способом і тривалістю перевезення. Упаковка і закриття повинні захищати вкладення таким чином, щоб воно не могло бути пошкоджено ні від тиску, ні при подальшій обробці. Упаковка і закриття повинні бути такими, щоб неможливо було нанести шкоду вкладенню, не залишивши при цьому явного сліду на упаковці.

За пошкодження предметів, вкладених відправником у відправлення, упаковка якого не забезпечує їх збереження, оператор поштового зв'язку відповідальності не несе.

Post Views: 72
cross