Оформлення відправлень:
При відправці посилок слід переконатися, що у вкладеннях немає заборонених до пересилання предметів: зброї, наркотиків, психотропних чи вибухонебезпечних, легкозаймистих чи інших небезпечних речовин, заборонених «Всесвітньою Поштовою Конвенцією» і національними законодавствами країн відправлення та країни призначення. Недотримання правил по відправці посилок може стати причиною притягнення винних до кримінальної або адміністративної відповідальності, як в країні відправлення, так і в країні отримання.
Заборонено до відправки в посилках:
Митні правила України
Без сплати митних платежів дозволяється приймати від одного відправника на адресу одного одержувача на територію України в міжнародних посилках предмети, призначені для особистого користування і товари не комерційного характеру, сукупна вартість яких не перевищує суму еквівалентну - 150 євро і загальна вага не перевищує - 30 кг. (В одній депеші (відправленні).
Дозволяється пересилати в одній посилці продукти харчування в упаковці виробника, вагою до 10 кг.
Не дозволено пересилати ліки, спиртні напої, сигарети, зброю.
Митні органи всіх країн, при огляді посилок, особливу увагу звертають на правильне і достовірне заповнення митних декларацій CN23 і «Індивідуальних накладних», а також на наявність вкладень комерційного характеру і заборонених до ввезення в країну.
Достовірне заповнення супровідних документів і оформлення посилок в суворій відповідності до даної інструкції забезпечать їх своєчасну доставку.
ВИМОГИ ДО УПАКУВАННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ.
Всі відправлення, що пересилаються в країни Європи, США або Канаду повинні бути упаковані в картонні коробки. Крихкі речі - посуд, сувеніри, CD і т.д. потрібно перекладати пакувальними матеріалами для їх безпеки під час розвантажувальних робіт і транспортування.
Щоб уникнути вільного переміщення речей всередині посилки, такі речі повинні бути щільно укладені.
Будь-яке відправлення повинно бути упаковано відповідно до маси, форми і характеру вкладення, а також способом і тривалістю перевезення. Упаковка і закриття повинні захищати вкладення таким чином, щоб воно не могло бути пошкоджено ні від тиску, ні при подальшій обробці. Упаковка і закриття повинні бути такими, щоб неможливо було нанести шкоду вкладенню, не залишивши при цьому явного сліду на упаковці.
За пошкодження предметів, вкладених відправником у відправлення, упаковка якого не забезпечує їх збереження, оператор поштового зв'язку відповідальності не несе.