+38 044 501-15-57
infomail@post-int.com
УКР

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ МІЖНАРОДНОЇ ДОСТАВКИ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ.

Визначення термінів

Виконавець - ТОВ «ПОСТ-ІНТЕРНЕЙШНЛ».

Клієнт (користувач сайту post-int.com) - фізична особа, яка досягла 18-річного віку і є повню дієздатною, яка здійснює замовлення послуг міжнародного експрес-доставки Посилок, вказане в міжнародній експрес-накладній (міжнародному транспортному документі) як Відправник.

Комерційний курс - курс продажу євро на міжбанківському ринку на відповідну дату, який визначається Сторонами на підставі курсу сайту http://hryvna.today/, округленого до цілого числа в бік збільшення.

Посилка (міжнародне експрес-відправлення) - Товари (крім заборонених законодавством України до переміщення через митний кордон України), упаковані і підготовлені до пересилання у відповідності до вимог законодавства Польщі та України, які приймаються від Клієнта, обробляються і пересилаються Виконавцем на замовлення Клієнта будь-яким видом транспорту прискореним способом на підставі міжнародної експрес-накладної (міжнародного транспортного документа).

Сайт - веб-сайт, доступ до якого здійснюється через доменне ім'я https://post-int.com/dev/

Адреса в Польщі - адреса / номер одного з мережі відділень і почтоматов InPost

Адреса в Україні - адреса / номер відділення Нової Пошти.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  1.1. Виконавець зобов'язується організовувати і здійснювати міжнародну експрес-доставку Посилки від Клієнта з території Польщі, за адресою в Україні, вказаною Клієнтом, а Клієнт зобов'язується своєчасно оплачувати надані йому послуги.

  1.2. До переліку послуг, які Виконавець надає Клієнту, належать такі послуги, але не виключно:

  1.2.1. забір Посилок з поштоматів InPost в Польщі;

  1.2.2. прийом, обробка Посилок на складі в Польщі;

  1.2.3. доставка Посилок зі складу в Польщі за адресою в Україні, вказаною Клієнтом;

  1.2.4. організація митного оформлення Посилок;

  1.2.5. надання можливості відстеження статусу Посилок.

  1.3. Виконавець не здійснює доставку Товарів:

  1.3.1. зі складу в Польщі назад Клієнту (за винятком випадку, якщо на складі в Польщі буде виявлено, що Посилка містить заборонені до перевезення предмети, тоді Виконавець може доставити Посилку назад Клієнту за його рахунок);

  1.3.2. з території України назад Клієнту в Польщі.

  1.4. Для надання послуг міжнародного експрес-доставки Виконавець може залучати третіх осіб: перевізників, експедиторів, поштові, кур'єрські служби і т.д.

 1. ВИМОГИ ДО ПОСИЛОК
  2.1. До перевезення приймаються Посилки, що не містять Товари, заборонені до пересилання у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, заборонені до авіаперевезень, а також Товари, експорт з Польщі / імпорт в Україну яких заборонений законодавством.

  2.2. Посилка не повинна містити будь-які предмети, заборонені відповідними положеннями законодавства України та Польщі, міжнародними нормативними документами, в тому числі, але не обмежуючись: - небезпечні або горючі матеріали; - вогнепальна зброя всіх видів та боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини; - наркотики та психотропні речовини, визначені Міжнародним комітетом з контролю за наркотиками, або інші незаконні речовини, заборонені до пересилання в Україну, лікарські препарати; - документи, що мають характер поточного та особистого листування, а також будь-якого роду кореспонденція, якою обмінюються особи, які не є відправником і одержувачем, чи особами, які проживають разом з ними; - посвідчення особи, трудові книжки, дозволу, ліцензії і будь-які інші аналогічні документи; - предмети непристойного або аморального характеру; - контрафактна і піратська продукція; - предмети, які за своїм характером або упаковці можуть представляти небезпеку для населення, забруднювати або пошкоджувати інші відправлення, обладнання або власність третьої сторони; - монети, банківські білети й інші дорогоцінні предмети; - живі тварини; - рослини (в т.ч. живі дерева та інші рослини; цибулини ,; зернові культури; їстівні плоди і горіхи, насіння, плоди і зерна; лікарські рослини); - алкогольні та безалкогольні напої; тютюн та його замінники; - інші предмети, заборонені до вивезення з Польщі / ввезення в Україну.

  2.3. Дозволене пересилання продуктів харчування загальною вагою не більше 10 кілограмів в упаковці виробника.

  2.4. До перевезення приймаються посилки, габарити яких не перевищують розмір 122см × 102см × 150см (включаючи упаковку).

  2.5. Вага Посилки разом з її упаковкою не повиненна перевищувати 30 (тридцять) кілограмів.

  2.6. Якщо Виконавець виявить, що Посилка або її вміст не відповідають зазначеним обмеженням або умов, він може відмовитися від перевезення такої Посилки.

  2.7. Виконавець інформує Клієнта по e-mail або телефону про неможливість здійснення доставки Посилки, що не відповідає зазначеним обмеженням і умовам. Клієнт дає вказівку Виконавцю про розпорядження такою Посилкою: - доставити (повернути) Посилку Клієнту за рахунок Клієнта, або - утилізувати Посилку.

  2.8. Якщо вказівку не надходить від Клієнта протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту його повідомлення, Виконавець має право самостійно розпорядитися Посилкою одним із способів, зазначених у п. 2.7.

  2.9. Клієнт несе відповідальність за відповідність вмісту Посилки законодавству України та / або Польщі, в тому числі, Митного кодексу України, та компенсує Виконавцю збитки, понесені у зв'язку з порушенням цього Договору та / або чинного законодавства.

  2.10. Виконавець має право перепакувати Посилку з метою зменшення ваги і / або збереження цілісності Посилки, а також розкривати Посилку на будь-якому етапі її проходження з метою перевірки вмісту на відповідність вимогам до посилки, викладеним в розділі 2.2.

 

 

 

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕНИЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Для замовлення послуги міжнародної експрес-доставки користувач повинен зареєструвати Посилку на Сайті https://post-int.com/dev/order/ і оплачує послуги Виконавця банківською картою.

3.2. Після отримання оплати Виконавець надає Клієнту код для поштомату в Польщі.

3.3. Клієнт самостійно упаковує Посилку і поміщає Посилку в поштомат, вказуючи при цьому код, отриманий від Виконавця після реєстрації Посилки.

3.4. Якщо загальна вартість Товарів, що знаходяться в посилці, перевищує суму безмитного ввезення, Клієнт також надає наступну інформоцію:

- прізвище ім'я по батькові;

- паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків.

3.5. Виконавець може відмовити Клієнту в наданні послуг міжнародної експрес-доставки Посилки (призупинити їх надання), якщо у нього недостатньо інформації від Клієнта, - до моменту надання Клієнтом повної і достовірної інформації.

3.6. Після надходження придбаного Клієнтом Товару на склад в Польщі Клієнт отримує повідомлення про статус.

3.7.Кліент в будь-який час може перевірити статус Посилки на сайті https://post-int.com/dev/.

 1. ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ТА ПЕРЕДАЧІ ПОСИЛОК

4.1. Міжнародна експрес-доставка Посилок здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим та місць проведення АТО.

4.2. Доставка Посилки одержувачу по Україні здійснюється на вказане Клієнтом відділення Нової Пошти.

4.3. Термін доставки Посилки зі складу в Польщі до відділення Нової Пошти становить від 5 (п'яти) робочих днів з дати її отримання на складі в Польщі, за умови, що Клієнт своєчасно надав всі необхідні і достовірні дані про себе і посилки.

4.4. Виконавець докладає всіх зусиль для дотримання строків доставки. Однак затримки доставки можливі внаслідок непередбачених і / або не залежних від Виконавця обставин, зокрема, через затримку митного оформлення Посилки органами Польщі або України, про що Виконавець інформує Клієнта по e-mail або по телефону.

4.5. Термін зберігання посилок на відділенні Нової Пошти становить __ календарних днів. Після закінчення цього терміну Нова Пошта повертає Посилку на склад Виконавця.

4.6. Посилка передається одержувачу після повної оплати послуг Виконавця і компенсації сплачених мит, податків і зборів, якщо такі підлягають сплаті, з урахуванням п. 5 даного Договору.

4.9. Для отримання Посилки одержувачу необхідно пред'явити паспорт співробітникові відділення Нова Пошта або інше посвідчення особи, в залежності від вимог служби доставки.

4.8.Зобов'язання Виконавця вважаються виконаними в момент фактичної передачі одержувачу під підпис Посилки, на підставі накладної (квитанції, реєстру доставки і т.п.), виданої представником Виконавця / службою доставки (кур'єром).

4.9.При отриманні Посилки одержувач зобов'язаний перевірити збереження зовнішньої упаковки (цілісності отриманої Посилки) до моменту підписання накладної. Факт підписання одержувачем накладної без зауважень свідчить, що у одержувача відсутні будь-які зауваження щодо стану Посилки, Посилка вручена йому в належному стані відповідно до супровідних документів.

4.10.У випадку, якщо цілісність упаковки порушена або її зовнішній вигляд дає підстави вважати, що вміст Посилки пошкоджено, одержувач в присутності представника Виконавця / кур'єра зобов'язаний відкрити Посилку і скласти акт прийому, в якому вказати весь перелік вкладених товарів, а також описати їх стан і пошкодження. Акт повинен бути складений в двох примірниках (по одному для кожної зі сторін) і підписаний представником Виконавця / служби доставки. Не складання акту прийому з описом пошкоджень в момент отримання Посилки позбавляє Клієнта права звертатися з претензіями до Виконавця.

 1. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

5.1. Після того, як Посилка прийнята на склад в Україні, інформація про загальну вартість послуг, що підлягають оплаті в національній валюті, відображається в особистому кабінеті Клієнта.

5.2. Вартість послуг Виконавця по міжнародній експрес-доставці Посилки зі складу в Польщі у відділення Нової Пошти визначається наступними тарифами, що діють на момент прийняття Посилки на складі в Польщі від Продавця або третьої особи (служби доставки Польщі): Вага Посилки Вартість доставки до 0,1 кг включно 0,5 дол.США за Посилку понад 0,1 кг 5,0 дол.США за 1 кг Вага Посилки вказується із застосуванням округлення в більшу сторону до числа, кратного 0,1 кг.

5.3. Вартість послуг з міжнародної експрес-доставки Посилки зі складу в Польщі в відділення Нової Пошти, що підлягають сплаті Клієнтом, розраховується в гривнях шляхом множення доларового тарифу, зазначеного в п. 5.2, на комерційний курс гривні до долара США, встановлений на момент прибуття Посилки на склад в Україні.

5.4. Розрахунок вартості послуг з доставки Посилки зі складу в Польщі у відділення Нової Пошти проводиться за вагою Посилки в тому вигляді, в якому вона доставлена ​​на склад в Україні, тобто в оригінальній упаковці від Клієнта або Виконавця, якщо останній здійснював переупаковку Посилки.

 1. МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПОСИЛОК

6.1. Клієнт надає Виконавцю право від його імені здійснювати митне оформлення придбаних ним Товарів, і погоджується з передачею для цих цілей його персональних даних та документів митним та іншим державним органам, а також третім особам, яких Виконавець залучає з метою надання послуг за Договором.

6.2. Без сплати митних платежів здійснюється доставка Товарів, призначених для особистого користування, які не мають комерційного характеру, сукупна вартість яких на момент перетину Посилкою митного кордону України не перевищує суму безмитного ввезення (від одного відправника на адресу одного одержувача в одній посилці).

6.3. Якщо вартість товарів, що знаходяться в посилці, на дату перетину митного кордону України перевищує суму безмитного ввезення, Виконавець, від імені Клієнта, сплачує відповідні мита, податки і збори на суму перевищення.

6.4. Митний орган з метою оподаткування може підсумовувати вартість:

6.5. Для визначення (або перевірки) вартості вмісту Посилки, митні органи можуть приймати до уваги вартість, зазначену в чеках, на ярликах.

6.6. Для підтвердження дійсної вартості вмісту посилки Клієнт може надати Виконавцю додаткові документи: банківські виписки, листи-підтвердження оплати з інтернет-магазину та ін.

6.7. На вимогу митних органів Виконавець може вимагати, а Клієнт зобов'язується надати додаткову інформацію та документи для здійснення митного оформлення Посилки (товарний чек у Польщі, вартість Товарів та ін.).

6.8. Якщо митним органом під час митного оформлення буде виявлено, що Посилка містить предмети, заборонені до пересилання в Україну, а також у разі неподання Клієнтом в повному обсязі документів та відомостей, необхідних для митного оформлення, Виконавець інформує Клієнта по e-mail або телефону про неможливість здійснення доставки такої Посилки.

6.9. Клієнт, у разі відмови в митному оформленні, дає вказівку Виконавцю за розпорядженням Посилкою: - доставити (повернути) Посилку Клієнту за рахунок Клієнта, або - утилізувати Посилку за рахунок Клієнта.

6.10. Якщо вказівка не надходить від Клієнта протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту його повідомлення, Виконавець має право самостійно розпорядитися Посилкою одним із зазначених вище способів.

 1. ОПЛАТА ПОСЛУГ

7.1. Клієнт може оплатити послуги Виконавця банківською картою при оформленні Посилки на сайті Виконавця.

7.2. Протягом 5 (п'яти) календарних днів з моменту прибуття Посилки на склад в Україні Клієнт зобов'язаний компенсувати Виконавцю сплачені ним мита, податки і збори в розмірі 35% від суми перевищення суми безмитного ввезення, якщо таке перевищення мало місце.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЦЯ

8.1. Виконавець несе відповідальність за повну або часткову втрату Посилки або за її пошкодження, які сталися з моменту прибуття Посилки на склад в Польщі і до прийняття Клієнтом. Пошкодження або втрата Посилки повинні бути підтверджені в порядку, передбаченому п.4.12 цього Договору.

8.2. У разі втрати Посилки, Виконавець сплачує Клієнту суму, рівну її оголошеної вартості, яку Клієнт повідомляє Виконавцю, реєструючи Посилку, але не більше фактичної вартості Товару, зазначеної в інвойсі, що додається до посилки Продавцем (вантажовідправником).

8.3. У разі повної компенсації оголошеної вартості пошкодженої Посилки, Клієнт повертає її Виконавцю.

8.4. Якщо пошкоджені або втрачені окремі Товари, що містяться в посилці, розмір компенсації визначається Виконавцем відповідно до фактичної вартістю Товару, зазначеної в інвойсі, що додається до посилки Продавцем (вантажовідправником), але не більше оголошеної вартості Посилки.

8.5. Вартість Товару, що підлягає компенсації, виражена в іноземній валюті, розраховується і оплачується за курсом НБУ на дату здійснення покупки відповідного Товару.

8.6. Виконавець не несе відповідальності за:

 1. Клієнт не надав необхідну і правдиву інформацію про посилку / не надав необхідні документи;
 2. Клієнт проінформований по e-mail про прибуття Посилки на склад в Україні, але не вказав адресу доставки;
 3. Клієнт проінформований по e-mail про прибуття Посилки в відділення Нової Пошти, але одержувач не прибув для отримання.

8.7. Виконавець звільняється від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили в результаті подій надзвичайного характеру, яких Виконавець не міг ні передбачити, ні запобігти розумними заходами (форс-мажор). До таких подій надзвичайного характеру відносяться: повінь, пожежа, землетрус, вибух, шторм, епідемія і інші явища природи, а також війна або військові дії і т.п.

8.8. Виконавець не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи збитки, а також витрати, пов'язані з претензіями або вимогами третіх осіб, які можуть виникнути в результаті обставин непереборної сили.

8.9. У разі форс-мажорних обставин встановлені терміни надання послуг переносяться на термін дії цих форс-мажорні обставини.

 1. ІНШЕ

9.1. Даний договір є публічним договором (офертою) надання послуг міжнародного експрес-доставки.

9.2. Для укладення Публічного договору про надання послуг міжнародної експрес-доставки Клієнт повинен прийняти (акцептувати) умови оферти, зареєструвавши Посилку в порядку, визначеному п.3.5.

9.3. Підтвердженням укладення Публічного договору про надання послуг міжнародного експрес-доставки між Клієнтом та Виконавцем є присвоєння унікального номера замовлення Клієнта.

9.4. Виконавець має право в односторонньому порядку змінювати умови даного Договору, шляхом публікації його в новій редакції на Сайті. Правовідносини між Клієнтом та Виконавцем регулюються умовами, опублікованими на Сайті на момент реєстрації Клієнтом Посилки.

9.5. Виконавець має право відмовитися від надання послуг Клієнту, який порушує умови даного Договору.

9.6. Зареєструвавшись на Сайті, Клієнт тим самим погоджується на передачу Продавцю своїх персональних даних, а також на їх обробку, зберігання і використання, в тому числі третіми особами, яких Виконавець залучає з метою надання послуг за Договором.

Post Views: 13
cross