+38 044 501-15-57
infomail@post-int.com
УКР

Створення-реєстрація міжнародного відправлення

(данні заповнюються виключно латиницею) 

Дані про відправлення

Вага та габарити
+
додати вкладення 
Гармонізована система Всесвітньої Митної Організації https://www.wcotradetools.org/en/harmonized-system
Класифікатор від статистичної організації США (Bureau of the Census)  https://uscensus.prod.3ceonline.com/
Пошуковий інструмент кодів УКТЗЕД на єдиному експортному веб-порталі https://export.gov.ua/uktzed_search_tool (назву товару вводити в множині, наприклад «блузки»)

Оберіть спосіб оплаты НДС у країні отримувача

Сплачено на макретплейсі 
Якщо Вы продали данний товар на маркетплейсі, де Ваш отримувач уже сплатив митні платежі, вкажіть це у відповідному полі.

Наприклад “VAT has been collected on Etsy. Etsy “країна продавця”, “країна отримувача” VAT tax number is “номер податку” цю інформацію буде відображено поряд із данними про Отримувача на супровідних документах.
Сплатити із Post International  
Якщо продаж товару було здійснено без списання ПДВ, Post International надасть власний номер IOSS, візьме з Вас обсяг ПДВ згідно % такого у країні призначення та задекларованої Вами вартості товару, та сплатить його замість Вас.
Ввести власний IOSS
Оберіть данну опцію, якщо маєте власний номер IOSS та введіть його у відповідне поле, в разі використання данної опції оплата ПДВ є Вашою відповідальністю)

Оберіть спосіб доставки відправлень до ММПО Post International 

Адресний забір Justin 
Після підвердження оплати, і активації відповідного статусу у полі трекінгу, доставте партію відправлень на одне з відділень Justin згідно загальної ваги партії, скористайтесь сторінкою “знайти відділення” або https://justin.ua/departments/list
З відділення Justin 
Після підвердження оплати, і активації відповідного статусу у полі трекінгу, кур’єр Justin зв’яжеться з Вами для уточнення деталей, дати та часу, прибуде на вказану адресу відправника та забере партію відправлень, ця опція додає до сумми по 22 грн на кожному МПВ у партії 
тут должна быть форма для выбора места
тут тоже должна быть форма

Оберіть спосіб оплати

Крок 3/4
cross